НОВОСТИ

У виконавчих структурах Дрогобицької міськради скоротили 26 чиновників

22 ноября 2010 15:59 | Новости

 Різниця становить 13,5 відсотка. Зокрема, скорочено посади двох заступників, управління праці і соціального захисту населення – на 7 осіб, департамент міського господарства – на 5, відділ охорони здоров’я – на 2 особи, відділи загального і бухгалтерського обліку – на 1 особу. Ліквідовано відділи: організаційний (3 особи), економічного розвитку (4 особи), екології і благоустрою – «Інспекція благоустрою» (4 особи), внутрішньої політики (2 особи). Створено два нових відділи: забезпечення діяльності виконкому (4 особи) і кадрів (2 особи). Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Міський голова Олексій Радзієвський доручив першому заступникові Олександрові Коростельову до кінця тижня провести детальний моніторинг фінансового і кадрового забезпечення відповідно до новозатвердженої структури і подати свої пропозиції.

Олексій Радзієвський закликав працівників виконкому брати на себе відповідальність, проявляти ініціативу, розкривати свої професійні та інтелектуальні можливості, показати хто на що здатний.

Новости RSS   Просмотров(1987)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Львівська міська ТВК хоче проігнорувати рішення суду?
Львівська міська ТВК хоче проігнорувати рішення суду? 26 октября 2010

Львівська міська ТВК хоче знову приймати рішення про формування дільничних виборчих комісій без розгляду подань політичних партій та лише з певним доповненням.

Просмотров (1646)
Львівська Спілка офіцерів ініціює запровадження 14 жовтня - Дня захисника України
Львівська Спілка офіцерів ініціює запровадження 14 жовтня - Дня захисника України 5 октября 2010

Голова Львівської обласної організації СОУ майор Володимир Тимчук в рамках роботи громадського організаційного комітету «Покрова» надіслав листа до керівництва області і міста Львова щодо відзначення національних свят Покрови як дня українського війська, свята Матері та інших.

Просмотров (1805)
Тимошенко собралась во Львов
Тимошенко собралась во Львов 28 сентября 2010

28 сентября в Львове будет находиться лидер ВО "Батькивщина" Юлия Тимошенко.

Просмотров (1423)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)