НОВОСТИ

Сихівчани масово подають до суду на «Львівтеплоенерго»

22 ноября 2010 16:01 | Новости

 За його словами, деякі громадські організації підбурюють сихівчан подавати на «Львівтеплоенерго» до суду, щоби здійснити перерахунок за тепло, оскільки двоставковий тариф є незаконним. «Людям масово розкидають по скриньках позовні заяви і, відповідно, наші два працівники днюють і ночують у Сихівському районному суді. Але я хочу наголосити на тому, що всі рішення судів є на користь «Львівтеплонерго», бо підстав для перерахунку на даний момент немає», - підкреслив О.Іващук.
Як пояснив Олег Іващук, двоставковий тариф є досі чинним, тобто його ніхто не скасовував. «Двоставковий тариф може відмінятися або судом, або відповідним компетентним органом. На даний момент двоставковий тариф, мова йде про рішення №1189, яке діяло з 2006 року по друге вересня 2008 року, не є скасованим ні судом, ні будь-яким органом, що має на це право. Відповідно, це рішення є чинним і дані заклики можуть призвести до негативних наслідків», - сказав начальник юридично-претензійної служби ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Крім того, О.Іващук розповів, що зараз серед мешканців Сихова громадські організації також розповсюджують листівки із закликом не платити за теплопостачання через той же таки двоставковий тариф. «Хотілося би наголосити на тому, що дані листівки можуть призвести до колапсу в теплопостачальній організації, бо масова несплата за тепло призводить до несплати за газ. І коли розповсюджуються дані листівки щодо незаконності двоставкового тарифу і щоби люди не платили допоки судом не вирішиться це питання – це є не свідома політика львів’ян», - додав Олег Іщук.

Новости RSS   Просмотров(2211)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У виконавчих структурах Дрогобицької міськради скоротили 26 чиновників
У виконавчих структурах Дрогобицької міськради скоротили 26 чиновників 22 ноября 2010

На сесії Дрогобицької міської ради затверджено нову структуру виконавчих органів, яка за кількісним складом є на 26,5 особи меншою порівняно з попередньою.

Просмотров (1988) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
У Львові 121 житловий будинок залишився без тепла та гарячої води
У Львові 121 житловий будинок залишився без тепла та гарячої води 17 ноября 2010

Сьогодні, 17 листопада, до 16.00 год. припинено подачу тепла та гарячої води до 121 житлового будинку від усіх ЦТП на вул. Володимира Великого, вул. Рубчака,17а та вул. Бойчука,10а. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради

Просмотров (1552)
Во Львове отключили светофоры за долги
Во Львове отключили светофоры за долги 5 ноября 2010

Во Львове сегодня утром в центре города компания Львовоблэнерго отключила светофоры за долги

Просмотров (1522)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)