НОВОСТИ

Під вивісками інтерактивних клубів на Львівщині продовжують діяти казино

22 ноября 2010 16:02 | Новости

 Як повідомили УКРІНФОРМу у відділі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА області, у Львові виявлено клуб, що під інтерактивною вивіскою, надавав заборонені послуги. Тут у порушення закону "процвітали" азартні ігри. В результаті проведеного огляду вилучено комп`ютерне обладнання і готівку, отриману від незаконної діяльності. Орієнтовна вартість техніки становить 320 тис. грн.

Такі ж факти зафіксовано і в інших містах. Зокрема, в одному з райцентрів в приміщенні закладу під назвою "Світ розваг" електронні автомати, як встановили податкові міліціонери, використовувались для гри на гроші. 16 одиниць техніки на суму близько 800 тис. грн. - вилучено. За цими порушеннями розпочато кримінальні справи.

Загалом з початку введення в дію Закону "Про заборону грального бізнесу в Україні" правоохоронці області виявили 22 порушення. Вартість вилученого обладнання склала понад 7 млн. гривень. За матеріалами перевірок 6 задокументованих фактів підпадають під порушення, передбачені ч. 1 ст. 203 Кримінального Кодексу України - "заняття забороненими видами діяльності".

Новости RSS   Просмотров(2224)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Сихівчани масово подають до суду на «Львівтеплоенерго»
Сихівчани масово подають до суду на «Львівтеплоенерго» 22 ноября 2010

Мешканці Сихівського району Львова масово подають заяви до суду, аби той виніс рішення щодо перерахунку їм за теплопостачання. Однак, такі дії сихівчан є марними, бо суд на боці «Львівтеплоенерго». Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник юридично-претензійної служби ЛМКП «Львівтеплоенерго» Олег Іващук.

Просмотров (2212)
У виконавчих структурах Дрогобицької міськради скоротили 26 чиновників
У виконавчих структурах Дрогобицької міськради скоротили 26 чиновників 22 ноября 2010

На сесії Дрогобицької міської ради затверджено нову структуру виконавчих органів, яка за кількісним складом є на 26,5 особи меншою порівняно з попередньою.

Просмотров (1988) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Львівська міська ТВК хоче проігнорувати рішення суду?
Львівська міська ТВК хоче проігнорувати рішення суду? 26 октября 2010

Львівська міська ТВК хоче знову приймати рішення про формування дільничних виборчих комісій без розгляду подань політичних партій та лише з певним доповненням.

Просмотров (1646)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)