НОВОСТИ

У Львові відкрили першу гандбольну школу для дівчат

29 сентября 2015 13:12 | Новости

Приємний дарунок для маленьких львів’янок зробили відомі українські тренери з гандболу Василь Козар та Віталій Надич, відкривши першу гандбольну секцію для дівчаток. Тренери запрошують юнок віком від 9 років та старших, заняття абсолютно безкоштовні.

Як відомо, безкоштовний сир лише у мишоловці, тренери цього і не заперечують – у новоствореній секції якраз планують «відловлювати» гандбольні таланти. Щоб потрапити до секції дівчаткам потрібно небагато – любити ігри з м’ячем і прагнути стати успішними спортсменками. Решту справи зробить дитячий тренер Віталій Надич, якому відомі секрети виховання чемпіонок, інформує handball.net.ua.

Його юні гандболістки неодноразово ставали переможницями та призерками України. Всі вони навчаються у Львівському училищі фізичної культури (ЛУФК), звідки і до лав «Галичанки» вже недалеко.

До «Галичанки» не проти потрапити більшість гандболісток з усієї країни. Ще б пак, адже гравчині «Галичанки» – чинні чемпіонки України у жіночій суперлізі, переможниці студентського чемпіонату Польщі, учасниці Всесвітньої Універсіади та престижних Єврокубків, а кращі з них запрошені до провідних європейських клубів.

Всі знають «Галичанку», як львівську команду, та жодної львів’янки у ній, на жаль, не грає. Усі «галичанки» хоч і вихованки ЛУФК, але тренери добирали їх з регіонів Львівської області та інших міст. Бо у Львові секцій для юних гандболісток не було. А у нашому місті багато талановитих дітей, їм просто ніде займатися. Тому і вирішили відкрити секцію дитячого гандболу для дівчаток. Адже «Галичанка» на те і львівська команда, щоб грали у ній львів’янки! Тож відтепер перед наймолодшими любительками ігор з м’ячем відкриваються райдужні перспективи. Кому таке майбутнє до вподоби – ласкаво запрошуємо на гандбол!

Заняття проводяться тричі на тиждень – у вівторок та четвер з 15:30 до 17:00, в суботу з 10:00 до 11:30 у залі обласної ДЮСШ №4 (дитячо-юнацька спортивна школа), яка розташована за адресою вул.Уласа Самчука,8 (Стрийський парк).

Секція працює лише тиждень, а в ній замається уже 18 дівчаток віком від 12 до 15 років. Тренери пообіцяли, що навчання гандболу буде захоплюючим. «Що люблять діти? Ігри – багато ігор! Тут буде ще більше! Приходьте», – запрошує Віталій Надич і інших дівчаток, -»з нами шлях до чемпіонства коротший та цікавіший».

Джерело: zik.ua

Новости RSS   Просмотров(408)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Сегодня стартует очередной тур Чемпионата Украины
Сегодня стартует очередной тур Чемпионата Украины 5 августа 2012

Между собой сыграют Кривбасс и Динамо, а также Говерла и Заря

Просмотров (19628) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Украина не Россия!
Украина не Россия! 26 июля 2012

НОК требует изменить данные олимпийцев

Просмотров (21036)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)