НОВОСТИ

Програма зимових свят у Львові

22 декабря 2015 11:37 | Новости

Цього року новорічні та різдвяні святкування проводяться під назвою «Різдво єднає у Львові», що показує прагнення мешканців усіх регіонів України до єднання.
«Цього року зимові свята у Львові проходять під назвою «Різдво єднає у Львові» як приклад громади міста, яка об’єднує всіх. Насправді, програма є насиченою та цікавою, адже готуючи цю програму, ми думали про дітей, про дорослих та про гостей міста», – розповіла Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.
На площі перед Оперним театром традиційно розташувалась головна міська ялинка, прикрашена у синьо-жовтих кольорах, відкриття якої і стало стартом зимових свят.
До 19 січня у Львові на проспекті Свободи та на площі Ринок традиційно працюють Львівські ярмарки.

23 грудня біля входу в Ратушу буде презентовано оновлену міську шопку, яка є авторською роботою відомого львівського скульптора Антона Лубія. Всі фігурки будуть вирізані з тополі та розфарбовані дітьми.
Традиційно, 8 січня відбудеться проект «Хода звіздарів».

Однією з основних локацій зимових свят цього року є Парк культури. Щовихідних на гостей парку очікує святкова програма та безліч сюрпризів. У сніжну будуть облаштовані єдині у Львові траси для катання на санчатах та сноутюбах. Проте, і за відсутності снігу тут буде чим зайнятися, адже відвідувачам запропонують альтернативні атракції – 3D-мапінг шоу, екстремальний велотріал, фаєр-шоу, лицарські бої та інші оригінальні розваги. Тут працює невеликий зимовий ярмарок та прикрашено еко-ялинку.

Для дітей впродовж зимових свят та канікул підготували багато заходів та акцій.
Особливий подарунок мешканцям та гостям міста на Різдво готує театр «Воскресіння» – 25 та 26 грудня, 1, 2, 7, 8, 9 січня на гостей очікуватиме незабутня театралізована вогняна інсталяція «Коли ангели спускаються з небес», у якій будуть задіяні альпіністи, що виконуватимуть роль ангелів.
Традиційно, 6 січня, напередодні Святвечора, на площі Яворського встановлять Дідуха.

З 7 по 10 січня на площі Ринок відбудеться Міське Свято Пампуха, де відвідувачі матимуть нагоду досхочу поласувати різдвяними пампушками, поколядувати, скуштувати та пізнати давні українські традиції.
Свято Різдва цього року відбудеться не лише у центрі міста, зокрема новорічно-різдвяні заходи проведуть на Левандівці, Рясному, Винниках, цікавою локацією буде «Площа 12 ялинок» на вулиці Симоненка.
Площа поблизу бібліотеки для дітей №19, де діє Дитячий центр розвитку та дозвілля «Під спільним дахом» та Навчально-виховний комплекс «Школа ім. В. Симоненка», вдруге стане центром новорічних та різдвяних свят. Компанії-партнери обирали для себе одне з 12 дерев та креативно прикрашали й стилізувати його продукцією своєї фірми.

17 січня у Левандіському парку, що на вулиці Повітряній, народний дім Левандівка та культурно-мистецький центр «Супутник» організовують свою програму святкових заходів.
Туристично-спортивний клуб «Манівці» спільно з управлінням культури запланували проведення коляди та тематичних заходів для мешканців району Рясне.

Джерело: lviv.tv

Новости RSS   Просмотров(351)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
30 июня в Киве выступят Элтон Джон и Qeen
30 июня в Киве выступят Элтон Джон и Qeen 7 июня 2012

Грандиозный благотворительный концерт!

Просмотров (16603)
Миру показали содержимое женских сумочек
Миру показали содержимое женских сумочек 4 мая 2012

В Лондоне проходит необычная выставка - на обозрение посетителей выставлено содержимое женских сумочек

Просмотров (1597)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)