НОВОСТИ

Наступного тижня Львів може перетнути епідемпоріг грипу

21 января 2016 14:45 | Новости

Протягом останніх трьох днів (18-20 січня) у Львові було зареєстровано 4729 хворих на гострі респіраторні захворювання. Це майже стільки ж, скільки львів’ян захворіло (4534) протягом попереднього тижня (11-17 січня). Половина хворих – це діти.

За прогнозами, до кінця цього тижня кількість може подвоїтись. Про це повідомив на брифінгу начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

«В Україні є 10 міст, де визначається потенційний показник захворюваності і Львів входить в цю десятку. Щотижня ми маємо інформацію про кількість хворих. При такій динаміці цілком можливо, що наступного тижня ми вийдемо на досягнення епідеміологічного порогу», - заявив Володимир Зуб.

У випадку, якщо попереджувальні заходи не допоможуть і Львів здолає епідпоріг, управління охорони здоров’я планує вводити додаткові обмежувальні заходи, зокрема в лікарнях. Вже зараз львівські медики обмежили відвідування у стаціонарах та пологових відділеннях (окрім партнерських пологів).

За словами Володимира Зуба, для того, щоби ввести обмежувальні заходи у школах, необхідно спочатку скликати комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В свою чергу управління освіти має доповісти про кількість відсутніх через хворобу дітей у школах.

Станом на сьогодні, 21 січня, через хворобу шкільні заняття пропускають 17% дітей. А згідно нормативних документів, навчання припиняється, коли відсутні 40% школярів.

Джерело: zaxid.net

Новости RSS   Просмотров(310)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Попередні результати виборів мера Львова можуть бути близько 15:00 – Сліпецький
Попередні результати виборів мера Львова можуть бути близько 15:00 – Сліпецький 27 октября 2015

Попередні офіційні результати голосування за міського голову Львова та депутатів міської ради можуть бути відомі сьогодні близько 15:00.

Просмотров (374)
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд 13 августа 2013

Это нововведение - голограмма девушки, работницы ГАИ, рассказывающая о важных вопросах по оформлению документов - уже работает в Ивано-Франковской области, а вскоре может появиться и в Кировоградкой, и в других областях.

Просмотров (20806) Комментариев (3)

ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд - Новости Винницы - Винница - бизнес портал...

25 марта 2017 18:46 | urban decay concealer naked 4 face cosmetics palet
Украина подписала Закон о свободной торговле с СНГ
Украина подписала Закон о свободной торговле с СНГ 9 августа 2012

Об этом сообщает пресс-служба главы государства

Просмотров (20150)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)