НОВОСТИ

В останню неділю зими пройдуть велозмагання

23 февраля 2016 11:50 | Новости

28 лютого о 13:00 год. у парку ім. І.Франка (поблизу пам’ятника І.Франкові) клуб велосипедного туризму «Колесо вітрів» проведе змагання з велосипедного туризму «Snow bike – 2016». Ці змагання проводяться традиційно в останню неділю зими як відкриття велотуристичного сезону.

У заході можуть брати участь не тільки спортсмени, але і будь-хто, хто не байдужий до двохколісного транспорту. Вік необмежений.

У програмі змагань – традиційні дистанції для велосипедистів: це подолання природніх перешкод – «Тріал» та швидкісна їзда – «Велокрос».

Для того, щоб взяти участь у змаганнях, потрібно зареєструватися, відправивши на електронну адресу дані про себе (прізвище, ім‘я та вік): koleso_vitriv@ukr.net до 27 лютого.
Довідка за тел. 067.3683280
Положення про захід можна знайти на www.facebook.com/Клуб-велосипедного-туризму-Колесо-вітрів

Джерело: lviv.tv

Новости RSS   Просмотров(294)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Наступного тижня Львів може перетнути епідемпоріг грипу
Наступного тижня Львів може перетнути епідемпоріг грипу 21 января 2016

Протягом останніх трьох днів (18-20 січня) у Львові було зареєстровано 4729 хворих на гострі респіраторні захворювання. Це майже стільки ж, скільки львів’ян захворіло (4534) протягом попереднього тижня (11-17 січня). Половина хворих – це діти.

Просмотров (311)
Програма зимових свят у Львові
Програма зимових свят у Львові 22 декабря 2015

Цього року новорічні та різдвяні святкування проводяться під назвою «Різдво єднає у Львові», що показує прагнення мешканців усіх регіонів України до єднання.

Просмотров (352)
На Львівщині проводять акцію щодо поінформованості населення про ВІЛ-інфекцію
На Львівщині проводять акцію щодо поінформованості населення про ВІЛ-інфекцію 24 ноября 2015

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації спільно з Львівським обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом з 23 листопада по 21 грудня 2015 року проводять загальнообласну інформаційно-просвітницьку профілактичну акцію щодо поінформованості населення про ВІЛ-інфекцію.Про це інформує прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Просмотров (330)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)