НОВОСТИ

2 травня на пл. Ринок відбудеться «Поливаний понеділок»

26 апреля 2016 12:38 | Новости

Традиційно, у понеділок, 2 травня, відбудеться «Поливаний понеділок». Святкові обливання пройдуть на площі Ринок, перед входом в міську раду. Там облаштують спеціальні системи, які подаватимуть воду.

«На пл. Ринок облаштовують спеціальний мокрий майданчик із зонами доступу до води. Водні баталії відбуваються просто неба. Цьогоріч планується відведення спеціально облаштованої зони для дітей. Для дорослих планують встановити різні символічні атракціони та нестандартні для центру міста елементи розваг: водяні ворота на вході, водяна гармата, душові, «мокре кафе», двері тощо.
По завершенню забав мокрими додому йти не доведеться – з іншого боку площі Ринок облаштують місця для сушіння», – зазначають організатори.

Обливання відбуватимуться приблизно з 11:00 год. і триватимуть, орієнтовно, до 18:00 год.
«Вже третій рік поспіль у Львові після Великодня організовується такий, можна сказати, фестиваль води. Захід проводиться спільно з міською радою. ЛМКП «Львівводоканал» є основним партнером, який надає на пл. Ринок повне забезпечення води», – відзначив Микола Крупей, координатор кампанії «Культурне місто».

Джерело: gazeta.lviv.ua

Новости RSS   Просмотров(278)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Львові запустили "муніципальний" велопрокат
У Львові запустили "муніципальний" велопрокат 28 марта 2016

Німецька компанія NextBike Україна, за сприяння Львівської міської ради, встановила перші термінали системи муніципального велопрокату. До прикладу, на пл. Ринок, термінал укомплектований кількома велосипедами.

Просмотров (339)
Наступного тижня Львів може перетнути епідемпоріг грипу
Наступного тижня Львів може перетнути епідемпоріг грипу 21 января 2016

Протягом останніх трьох днів (18-20 січня) у Львові було зареєстровано 4729 хворих на гострі респіраторні захворювання. Це майже стільки ж, скільки львів’ян захворіло (4534) протягом попереднього тижня (11-17 січня). Половина хворих – це діти.

Просмотров (310)
Попередні результати виборів мера Львова можуть бути близько 15:00 – Сліпецький
Попередні результати виборів мера Львова можуть бути близько 15:00 – Сліпецький 27 октября 2015

Попередні офіційні результати голосування за міського голову Львова та депутатів міської ради можуть бути відомі сьогодні близько 15:00.

Просмотров (374)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)