НОВОСТИ

На Львівщині розпочалися всеукраїнські змагання зі стрільби з лука

22 июня 2016 15:46 | Новости

У Львові 21 – 24 червня на базі СДЮШОР «Електрон», що на вул. Грабовського, 11 відбудуться традиційні відкриті всеукраїнські змагання зі стрільби з лука – «Кубок пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота», які цьогоріч приурочені 30-річчю з дня заснування СДЮШОР «Електрон».

Для участі у змаганнях очікується понад 250 лучників, що представлятимуть збірні команди 9 областей України і місто Київ та зарубіжні гості з Польщі та Азербайджану.

«Кубок ЗТ У Б.З. Кокота» є одними із важливих змагань у національному сезоні 2016 року зі стрільби з лука, який включено в систему рейтингової оцінки виступів спортсменів для формування списків членів штатної збірної команди України на 2017 рік.

Урочисте відкриття змагань відбудеться сьогодні,  22 червня, о 13:30 год. на вул. Грабовського,11.

Цей спортивний захід проводиться Міністерством молоді та спорту України під патронатом Національного олімпійського комітету України за вагомого сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, Львівської обласної федерації стрільби з лука, відділення НОК України у Львівській області, Львівської обласної організації ФСТ «Україна».

Довідка: Кокот Богдан Зіновієвич народився 30 червня 1955 року на Івано-Франківщині. Помер у 1999 році. Майстер спорту зі стрільби з лука, заслужений тренер України зі стрільби з лука (1994). У 1972-1978 роках працював в Білорусі.

Видатний організатор розвитку стрільби з лука на Львівщині: з його ініціативи КДЮСШ «Електрон» у м. Львові набула статусу спеціалізованої школи олімпійського резерву, ним започатковано низка змагань різного рівня, серед яких – міжнародний молодіжний турнір «Олімпійські надії», який щороку проводиться у Львові.

Джерело: lviv.tv

Новости RSS   Просмотров(238)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
4 червня Львовом проїдуться «Богині на велосипедах»
4 червня Львовом проїдуться «Богині на велосипедах» 25 мая 2016

Цьогорічний жіночий велопарад пройде під гаслом «Богиня на велосипеді»!

Просмотров (271)
2 травня на пл. Ринок відбудеться «Поливаний понеділок»
2 травня на пл. Ринок відбудеться «Поливаний понеділок» 26 апреля 2016

Традиційно, у понеділок, 2 травня, відбудеться «Поливаний понеділок». Святкові обливання пройдуть на площі Ринок, перед входом в міську раду. Там облаштують спеціальні системи, які подаватимуть воду.

Просмотров (279)
У Львові запустили "муніципальний" велопрокат
У Львові запустили "муніципальний" велопрокат 28 марта 2016

Німецька компанія NextBike Україна, за сприяння Львівської міської ради, встановила перші термінали системи муніципального велопрокату. До прикладу, на пл. Ринок, термінал укомплектований кількома велосипедами.

Просмотров (339)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)