НОВОСТИ

Відсьогодні в Шевченківському гаю діє експрес-реєстрація шлюбу

26 августа 2016 12:39 | Новости

Відтепер у Шевченківському гаю у Львові можна зареєструвати шлюб за добу. Сьогодні, 26 серпня, вперше на території музею, у рамках пілотного проекту Міністерства юстиції, можна буде одружитися з традиційною весільною обрядовістю.

Участь у церемонії візьмуть чотири пари, передає прес-служба Львівської міськради.

Усі охочі пари можуть скористатися послугою експрес-реєстрації шлюбу «Етноодруження» в атмосфері давнього українського села. Для цього потрібно зголоситися за тел. (067) 253-25-75, на е-скриньку skansenlviv@gmail.com чи написати на сторінку у Facebook «Музей народної архітектури та побуту у Львові. Шевченківський гай».

Нагадаємо, у Львові запустили пілотний проект «Шлюб за добу». Для пар уже підготували три локації, де вони зможуть швидко одружитись: аеропорт імені Данила Галицького, стадіон «Арена Львів» та Шевченківський гай. «Арена Львів» здійснює реєстрацію вже від 20 серпня.

Джерело: zaxid.net

Новости RSS   Просмотров(224)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
28 липня у центрі Львові виявлятимуть гепатит
28 липня у центрі Львові виявлятимуть гепатит 26 июля 2016

У четвер на проспекті Свободи відбудеться Всеукраїнська адвокаційна кампанія «Гепатит С: вимагаємо ефективного лікування!».

Просмотров (242)
2 травня на пл. Ринок відбудеться «Поливаний понеділок»
2 травня на пл. Ринок відбудеться «Поливаний понеділок» 26 апреля 2016

Традиційно, у понеділок, 2 травня, відбудеться «Поливаний понеділок». Святкові обливання пройдуть на площі Ринок, перед входом в міську раду. Там облаштують спеціальні системи, які подаватимуть воду.

Просмотров (279)
У Львові запустили "муніципальний" велопрокат
У Львові запустили "муніципальний" велопрокат 28 марта 2016

Німецька компанія NextBike Україна, за сприяння Львівської міської ради, встановила перші термінали системи муніципального велопрокату. До прикладу, на пл. Ринок, термінал укомплектований кількома велосипедами.

Просмотров (339)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)