НОВОСТИ

Нові станції заряджання електромобілів відкрили у Львові

27 сентября 2016 13:06 | Новости

Кількість зарядних станцій для електромобілів стрімко збільшується по всьому світу. Поступово з'являються вони і в Україні.

Одразу три нові станції заряджання електромобілів відкрили у Львові. Розташовані вони на вул. Науковій біля нового бізнес-центру «Оптіма-Плаза». Тепер відвідувачі та працівники бізнес-парку зможуть зарядити електрокари. Що важливо, станція є повністю безкоштовною.

Бізнес-центр також облаштував криту стоянку для велосипедів. Таким чином львів’ян стимулюють переходити на екологічно чисті транспортні засоби.

Нагадаємо, зарядні станції для електромобілів вже відкриті в 12 областях України. Найбільше їх у Києві, Львові, Харкові та Дніпропетровську.

Станції заряджання електромобілів облаштовують як мережі АЗС і комерційні, і громадські організації. Серед них є як платні, так і безкоштовні пункти заряджання. Також нещодавно стало відомо, що свої зарядні станції Supercharger у нас планує відкрити Tesla.

Джерело: www.autocentre.ua

Новости RSS   Просмотров(189)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Відсьогодні в Шевченківському гаю діє експрес-реєстрація шлюбу
Відсьогодні в Шевченківському гаю діє експрес-реєстрація шлюбу 26 августа 2016

Відтепер у Шевченківському гаю у Львові можна зареєструвати шлюб за добу. Сьогодні, 26 серпня, вперше на території музею, у рамках пілотного проекту Міністерства юстиції, можна буде одружитися з традиційною весільною обрядовістю.

Просмотров (224)
28 липня у центрі Львові виявлятимуть гепатит
28 липня у центрі Львові виявлятимуть гепатит 26 июля 2016

У четвер на проспекті Свободи відбудеться Всеукраїнська адвокаційна кампанія «Гепатит С: вимагаємо ефективного лікування!».

Просмотров (242)
На Львівщині розпочалися всеукраїнські змагання зі стрільби з лука
На Львівщині розпочалися всеукраїнські змагання зі стрільби з лука 22 июня 2016

У Львові 21 – 24 червня на базі СДЮШОР «Електрон», що на вул. Грабовського, 11 відбудуться традиційні відкриті всеукраїнські змагання зі стрільби з лука – «Кубок пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота», які цьогоріч приурочені 30-річчю з дня заснування СДЮШОР «Електрон».

Просмотров (239)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)