НОВОСТИ

У Львові тимчасово не функціонуватиме один із трамвайних маршрутів

29 ноября 2016 12:59 | Новости

Аби розвантажити трамвайне кільце на площі Соборній, вирішили припинити курсування трамвая №3. Поки – лише у якості експерименту.

Як повідомив Tvoemisto.tv начальник відділу інформації та зв'язків із громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Антон Лягушкін, таке рішення вирішили прийняти після запуску трамвая на Сихів.
«У зв’язку із тим, що зупинили трамвай №8, проводиться експеримент. Оскільки кільце на площі Соборній має тільки 1 колію, то вирішили її розвантажити і припинити курсування трамвая № 3. Зараз вивчаємо громадську думку, аналізуємо дані із GPS-навігаторів. І за результатами буде прийнято рішення про остаточне припинення функціонування маршруту, або його повернення», – повідомив Антон Лягушкін.

Начальник управління транспорту та зв'язку ЛМР Віктор Щир у коментарі Tvoemisto.tv зазначив, що зараз на трамвайному маршруті № 5, що, як і трійка, курсує із центру до «Аквапарку», збільшили кількість вагонів на 14 одиниць. «Зараз там курсує стільки ж трамвайних вагонів, скільки раніше їздило на двох маршрутах», – додав начальник управління транспорту та зв’язку.
Нагадаємо, 26 листопада, після піврічного ремонту для проїзду приватного та громадського транспорту відкрили вулиці Котляревського та Нечуя-Левицького. Відтак, трамваї №1 та №9 повернулися на звичні маршрути.

Джерело: tvoemisto.tv

Новости RSS   Просмотров(168)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Львів’ян попереджають про ускладнення погодних умов
Львів’ян попереджають про ускладнення погодних умов 26 октября 2016

Рятувальники просять жителів міста не виходити на вулицю під час сильних поривів вітру, а водіїв бути обережними на дорогах

Просмотров (207)
Нові станції заряджання електромобілів відкрили у Львові
Нові станції заряджання електромобілів відкрили у Львові 27 сентября 2016

Кількість зарядних станцій для електромобілів стрімко збільшується по всьому світу. Поступово з'являються вони і в Україні.

Просмотров (190)
Відсьогодні в Шевченківському гаю діє експрес-реєстрація шлюбу
Відсьогодні в Шевченківському гаю діє експрес-реєстрація шлюбу 26 августа 2016

Відтепер у Шевченківському гаю у Львові можна зареєструвати шлюб за добу. Сьогодні, 26 серпня, вперше на території музею, у рамках пілотного проекту Міністерства юстиції, можна буде одружитися з традиційною весільною обрядовістю.

Просмотров (225)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)