НОВОСТИ

З 1 червня комунальні стоматполіклініки Львова не припинять роботу: суд прийняв рішення на їхню користь

31 мая 2017 20:52 | Новости
Львівський адміністративний апеляційний суд скасував дію ухвали Львівської міськради від 9 лютого 2017 року про «Припинення комунальних стоматологічних поліклінік Львова шляхом перетворення їх у комунальні некомерційні підприємства»
 
Про це повідомив «Щоденному Львову» завідувач відділу комунальної стоматологічної поліклініки №3 м. Львова, майор медичної служби Олександр Бурій.s- Рішення суд ухвалив вчора. І воно оскарженню не підлягає. Мотиваційної частини ми ще не маємо. Але вже є сам факт визнання судом ухвали міськради – незаконною, - каже він.
 
Нагадаємо, що згідно з ухвалою міськради всі комунальні стоматологічні поліклініки Львова мали припинити свою роботу з 1 червня, тобто від завтра. Натомість працівники цих медичних установ не погодилися з таким рішенням ЛМР  і боролися за свої робочі місця всіма законними методами: закликали Львівську міськраду до обговорення, потім звернулися до Національної служби посередництва і примирення. І нарешті – до судів. І Національна служба посередництва і примирення, і суди визнали незаконним ухвалу Львівської міськради та стали на захист медиків.
 
- Сьогодні ми вже почали отримувати на карточки якісь зарплатні гроші. А дехто почав оформляти профспілкові відпустки. Тому що нам забороняли брати відпустки, казали, що вже все, ми будемо звільнені з 1 червня, - розповідає Олександр Бурій.
 
На запитання кореспондента «Щоденного Львова» , що ж медики планують робити далі, стоматолог відповів: «Працювати, як і працювали. А також будемо намагатися достукатися до чиновників та депутатів з міськради зі своїми пропозиціями. Адже ми – не проти реформи. Ми – проти методів, якими діє міськрада».
 
За його словами, стоматологи запропонували створити терапевтично-ортопедичне відділення на засадах самофінансування в межах бюджетних установ, щоби зняти навантаження з бюджету. Проте міськрада на таке не погодилася. Натомість, не дочекавшись рішення суду, створила ліквідаційну комісію та почала змушувати медиків комунальних стоматологічних клінік Львова різними методами та під тиском – писати заяви на звільнення. Унаслідок такого тиску в однієї з лікарок, тридцятирічної жінки, стався інсульт, а в санітарки іншої клініки не витримало серце, і вона померла після однієї з розмов з членом ліквідаційної комісії.
Джерело: dailylviv.com
Новости RSS   Просмотров(84)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Де у Львові відремонтують дороги?
Де у Львові відремонтують дороги? 26 апреля 2017

У місті стартувала кампанія із ремонту доріг.

Просмотров (106)
У Львові майже вдвічі підвищується квартплата
У Львові майже вдвічі підвищується квартплата 13 марта 2017

Виконком Львівської міськради у зв'язку з ростом мінімальної заробітної плати вирішив майже вдвічі збільшити тарифи на оплату послуг з утримання будинків і прибудинкових територій, пише «Сьогодні»

Просмотров (112)
Садовий просить у Кабміну 25 млн грн на сміття
Садовий просить у Кабміну 25 млн грн на сміття 24 января 2017

За вісім місяців після трагічних подій мерії не вдалося забезпечити безпеку на звалищах Львівщини.

Просмотров (145)
Вернутся к разделу: Львовские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)